پس از تلاش پنج ماهه متخصصین داخلی؛
سنگ‌شکن بار برگشتی کارخانه تغلیظ میدوک به دست مهندسین مجتمع مس شهربابک راه اندازی شد
«حسین ابراهیمی‌‌نسب»، مدیر مجتمع مس شهربابک با اشاره به تاکیدات دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس مبنی بر استفاده حداکثری از ظرفیت های ساخت داخل و بومی سازی قطعات، گفت: با تکیه بر دانش فنی متخصصین داخلی، پروژه خردایش بار برگشتی کارخانه تغلیظ میدوک...
 شنبه ٣ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیرعامل شرکت مس خبر داد:
سود خالص 10 هزار میلیارد تومانی فملی طی شش ماه/ رشد ٧٨ درصدی سود فملی نسبت به دوره مشابه سال گذشته/ سوددهی شش ماهه نخست امسال بالاتر از سوددهی کل سال 97 و 98
دکتر اردشیر سعدمحمدی گفت: درآمد عملیاتی شرکت ملی صنایع مس ایران از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه به رقم 16 هزار و 192 میلیارد تومان رسید که از این میزان 10 هزار میلیارد تومان آن سود خالص محسوب می‌شود.
 جمعه ٢ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

کودلکو مصمم برای دستیابی به اهداف 2020
مدیرعامل شرکت معدنکاری مس دولتی شیلیایی کودلکو با اشاره به این‌که همه‌گیری ویروس کرونا در حال حاضر با نرخ پایین ابتلا تحت کنترل است گفت: این شرکت با ظرفیت کامل مشغول عملیات است و قصد دارد به اهداف تولید 2020 خود دست یابد.
 پنج شنبه ١ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سرمایه‌گذاری 355 میلیون دلاری گلنکور برای تمدید عمر دارایی‌های مس استرالیایی
گلنکور، غول معدنکاری و کالاهای معدنی، اعلام کرد: این شرکت حدود 355 میلیون دلار برای تمدید عمر کارخانه ذوب و پالایشگاه مس خود در ایالت کوئینزلند استرالیا برای پس از 2022 سرمایه گذاری می‌کند.
 چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیر مجتمع سونگون خبر داد
پایش و نمونه‌برداری از رودخانه‌های مسیر سی‌و‌سه کیلومتری سونگون تا رودخانه مرزی ارس برای اولین‌بار
مهندس علی بیات ماکو مدیر مجتمع مس سونگون به انجام پایش و نمونه‌برداری از رودخانه‌های مسیر سی‌وسه کیلومتری سونگون تا رودخانه مرزی ارس برای اولین‌بار اشاره کرد و اظهار داشت:‌ این اقدام به‌صورت انجام برنامه پیاده‌روی در دل جنگل‌های ...
 چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
شرکت آتالایا ماینینگ اعلام کرد
ایجاد یک نیروگاه خورشیدی 50 مگاواتی در معدن مس پرویکتو
شرکت آتالایا ماینینگ، واقع در فهرست بورس لندن، روند اخذ مجوز برای راه‌اندازی یک نیروگاه خورشیدی 50 مگاواتی در معدن مس پرویکتو ریوتینتو در اسپانیا را آغاز کرده است.
 سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیرعامل شرکت آریاناران خبر داد
نوسازی ناوگان حفاری و عملیات صحرایی آریاناران
محمد خوشبین مدیرعامل شرکت آریاناران درباره مهم‌ترین اقدامات این شرکت در 6 ماه نخست سال 99 گفت: با هدف کاهش آلایندگی و حفظ محیط‌زیست سیستم و تامین سوخت مناسب جهت مصرف دستگاه‌ها و کارایی بیشتر مخازن سوخت و فیلتراسیون تعویض و نوسازی کامل شده است.
 سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آغاز ساخت پروژه معدن مس زامبیایی شرکت لوبامبه در 2023
شرکت معدنکاری زامبیایی «لوبامبه کاپر ماین» یک مطالعه عرصه سنجی پیشرفته را به انجام رسانده که نشانگر منابع مس چشمگیر جدیدی در مقیاس جهانی است. از این رو و بر پایه اعلام این شرکت، رئوس کلی توسعه یک معدن مس جدید مشخص شده است.
 دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
از معدن مس کنگویی شرکت ام ام جی اعلام شد
توقف ایجاد زمینه برای استخراج سنگ‌های سولفیدی به جای سنگ‌های اکسیدی
شرکت فرعی کنگویی وابسته به شرکت ام ام جی تولید را در معدن مس کینسِوِره خود تا پایان آوریل 2021 متوقف کرد تا برای انتقال به وضعیت استخراج سنگ‌های سولفیدی به جای سنگ‌های اکسیدی مهیا شود.
 يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیرعامل شرکت مس:
شرکت مس موفق به کسب رتبه‌بندی اعتباری بلندمدت +A با دورنمای باثبات شد
دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: شرکت مس با نیم‌قرن تجربه فعالیت صنعتی و معدنی توانست برای اولین‌بار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مورد قضاوت و ارزیابی یکی از مؤسسات رتبه‌بندی به نام رتبه‌بندی اعتباری «پایا» بشود...
 يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1398 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته