کد خبر: 831/ ١٤:٣٤ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 831
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
مناقصه و مزایده
پروژه (E4) شامل طراحي،تامين و اجراي جايگزيني ركتيفايرها و ترانسفورماتورهاي ركتيفايري پالايشگاه مجتمع مس سرچشمه بصورت EPC
آگهي مناقصه شماره 21972459
 
شركت ملي صنايع مس ايران درنظر دارد موضوع مناقصه فوق الذكر را با مشخصات و شرايط كلي زير از طريق مناقصه عمومي به شركتهاي واجد صلاحيت واگذار نمايد.

الف–خلاصه شرح كار

1-الف)در بخش استريپينگ پالايشگاه :ساخت(يا تامين) و حمل تجهيزات، نصب، تست و راه اندازي يک دستگاه ترانسفورماتور و رکتيفاير با خروجي ولتاژ صفر تا يکصد و بيست ولت مستقيم و جريان صفر تا سي کيلو آمپر مستقيم شش پالسه همراه با تجهيزات و سيستم خنک کننده هر کدام ، تابلو و سيستم کنترل اتوماتيک و حفاظت رکتيفاير و ترانسفورماتور در محل هاي مربوطه قديم و جايگزيني آنها با تجهيزات موجود و متعاقباً برچيدن تجهيزات موجود.

 2-الف)در بخش کامرشيال پالايشگاه :ساخت (يا تامين) وحمل تجهيزات، انجام کارهاي ساختماني، اجراي کابلکشي تا کليدخانه بيست کيلو ولت جديد موجود، نصب و تست و راه اندازي دو دستگاه ترانسفورماتور و دو دستگاه رکتيفاير جديد در محل جديد در مجاورت پالايشگاه موجود با خروجي هرکدام با ولتاژ صفر تا چهارصد ولت مستقيم و جريان صفر تا بيست کيلو آمپر مستقيم شش پالسه ( دو دستگاه جديد مجموعاً چهل کيلوآمپر مستقيم دوازده پالسه) همراه با تجهيزات و سيستم خنک کننده هر کدام ، تابلو و سيستم کنترل اتوماتيک و حفاظت رکتيفايرها و ترانسفورماتورها ، برقراري اينترلاک با تجهيزات بخش کامرشيال موجود (که در محلهاي قديم خودشان برقرار مي مانند) به نحويکه در هر زمان، امکان کارکردن فقط سيستم جديد و يا فقط سيستم قديم باشد و عملکرد همزمان سيستم جديد و قديم مجاز نباشد.

ب-محل انجام كار: 55 كيلومتري شهرستان رفسنجان ، مجتمع مس سرچشمه.

ج-شروع انجام كار:بلافاصله بعداز تعين برنده مناقصه.

د-مدت انجام كار:24 ماه شمسي.

و- شرايط متقاضي :

1-داشتن شخصيت حقوقي.

2-مطابقت اساسنامه شركت با موضوع مناقصه .

3-داشتن سوابق و تجربيات حداقل سه تجربه موفق در زمينه  موضوع مناقصه و ارائه رضايت نامه از كارفرمايان مربوطه (نام و شماره تلفن كارفرما الزامي است) و يادارا بودن حداقل3 تجربه موفق در خصوص اجراي كارهاي مشابه آن.

4-دارابودن گواهي تاييد صلاحيت ايمني از اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي.(مهم)

5-دارا بودن امكانات عملياتي, اجرايي فني و مديريتي و توانايي مالي متناسب با اجراي موضوع مناقصه.

6-دارا بودن گواهينامه صلاحيت پيمانكاري با گريد 1 در رشته مرتبط با موضوع قرارداد(ساجات).(مهم)

7-دارا بودن توانايي ارائه ضمانت نامه بانكي شركت در مناقصه معادل 12.000.000.000 ( دوازده ميليارد ريال) .

متقاضياني كه داراي شرايط مذكور در بند "و" بوده و آمادگي اجراي كار را دارند, مي توانند حداكثر ظرف مدت 7 روز كاري (پنجشنبه و تعطيلات رسمي روز كاري  نمي باشند) پس از تاريخ درج آگهي در سايت شركت ملي صنايع مسآمادگي خود را براي شركت در مناقصه به صورت مكتوب به دورنگار 34303402- 034  ارسال و اصل آنرا به همراه مدارك و مستندات زير (بصورت لوح فشرده  CDدر دو نسخه  ) به نشاني كرمان _ شهر مس سرچشمه -  امور قراردادها - ساختمان شهيد علي ايرانمنش كد پستي 7731643181 تحويل نمايند.

ü      ارائه تصوير اساسنامه و آگهي روزنامه و آخرين تغييرات شركت در خصوص اعضاء هيات مديره، مديرعامل و نيز صاحبان امضاء مجاز.

ü      ارائه تصوير قراردادهاي مشابه و رضايتنامه از كارفرمايان قبلي (موضوع بند 3 فوق).

ü      ارائه هرگونه مدركي دال بر مالكيت يا توانايي تامين حداقل ماشين آلات در طول دوره قرارداد.

ü      ارائه هرگونه مدركي دال برتوانائي متقاضي جهت اجراي كار .

ü      ارائه تصوير گواهينامه صلاحيت پيمانكاري(ساجات) .(مهم)

ü      ارائه تصوير گواهي تاييد صلاحيت ايمني از اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي.(مهم)

ü      ارائه تصوير HSE PLANبه همراه گزارش دو ساله حوادث حين كار پرسنل و ماشين آلات در قراردادهاي منعقده.

ü      ارائهReference List  كارهاي مشابه در سطح داخلي و بين المللي براي عمليات تامين،نصب و راه اندازي ركتيفايرها و ترانسفورماتورهاي ركتيفايري الزامي است .

ü      ارائه صلاحيت هاي لازم از شركت توانير.

توضيح1:لازم است متقاضي با ارائه فايل WORD  دريک جدول موارد ذيل را ارائه نمايد:

نام شرکت بصورت کامل-آدرس دفتر اصلي شرکت و تلفن- شماره ثبت - کد اقتصادي - شناسه ملي- افراد هيات مديره با ذکرتجارب کاري قبلي و نيزمدرک تحصيلي- موضوع اساسنامه (دقيقا وتطبيقا)- گريد دريافتي از سازمان برنامه و بودجه به تفکيک رسته هاي مختلف- نام پرسنل موجود در چارت تاييد شده با ذکر مدرک تحصيلي و سوابق کاري- ليست پروژه هاي انجام شده و يا درحال انجام توسط آن شرکت در شرکت ملي صنايع مس ايران و در سطح کشور به تفکيک با ذکرکامل مشخصات کارفرما، زمان شروع و خاتمه قرارداد.

توضيح 2:ارائه مدارك فوق الذكر هيچ گونه حقي را جهت متقاضيان براي شركت در مناقصه ايجاد نخواهد كرد ومدارك مناقصه به تشخيص كارفرما بين متقاضيان واجد شرايط توزيع مي گردد.

درصورت نياز به اطلاعات بيشتر, متقاضيان مي توانند با شماره تلفن34303406 (034) تماس حاصل فرمايند.

                                                                                                                                           روابط عمومي شركت ملي صنايع مس ايران

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1398 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته