کد خبر: 212/ ١٢:٠٦ - يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 212
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار
رشد 26درصدی تولید کاتد تا پایان مردادماه امسال
مدیرعامل شرکت مس خبر داد
 
مدیرعامل شرکت مس گفت: تا پایان مردادماه سال جاری شرکت مس با رشد 26 درصدی نسبت به برنامه موفق به تولید 110 هزار و 390 تن کاتد شد.

به گزارش نیسیکو، اردشیر سعد محمدی با اعلام این خبر و با بیان این‌که درمجموع عملکرد تولیدی شرکت مس تا پایان مردادماه نشان‌دهنده روند روبه‌جلو و موفقیت‌آمیز در تحقق برنامه تولید است اظهار داشت: تولید آند شرکت مس طی این بازه زمانی به 140 هزار تن رسید که نسبت به برنامه 110 هزار تنی نشان‌دهنده رشد 27 درصدی است.
وی افزود: همچنین تولید مس محتوی معدنی شرکت مس هم طی این بازه زمانی با رشد 4 درصدی نسبت به برنامه به بیش از 124 هزار تن رسیده است.
به گفته مدیرعامل شرکت مس طی 5 ماهۀ ابتدایی سال جاری درمجموع 79 میلیون و 130 هزار تن سنگ معدن استخراج شده است که نسبت به برنامه 76 میلیون و 213 هزار تنی امسال 4 درصد رشد داشته است.
وی ادامه داد: همچنین شرکت مس در 5 ماهۀ اول 1398، 56 میلیون و 712 هزار تن سنگ سولفور برداشت کرده است که 4 درصد از برنامه در نظر گرفته‌شده برای برداشت سنگ سولفور (54 میلیون و 680 هزار تن) جلوتر است.
سعد محمدی با اشاره به رشد 4 درصدی تولید کنسانتره گفت: تولید کنسانتره مس نیز در این مدت، رشد خوبی داشته است؛ به‌طوری‌که طی این مدت، شرکت مس با افزایش تولید 5 هزار تنی نسبت به برنامه موفق به تولید 119 هزار 679 تن کنسانتره شده است.
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به فروش 1700 میلیارد تومانی شرکت مس در مردادماه گفت: با این میزان فروش در مردادماه، موفق به فروش 8 هزار 460 میلیارد تومانی شدیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل 114 درصد رشد داشته است.
وی تأکید کرد: قطعاً این میزان فروش در شرایط تحریم نشان‌دهنده برنامه‌های مناسب فروش شرکت مس و خبر خوبی برای بازار سرمایه است و موجب رشد سهام شرکت مس و اقبال سهامداران به فملی خواهد شد.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
استارت آپ ایمنی ویکند شعار سال 1398 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته