کد خبر: 807/ ٠٩:٢٧ - سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 807
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار
در دیدار مدیرعامل شرکت مس و مدیرمسئول روزنامه دنیای اقتصاد مطرح شد
حضور مؤثر صنعت مس در نخستین همایش فلزات غیرآهنی
 
نخستین جلسه اختصاصی مدیرمسئول روزنامه دنیای اقتصاد با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با هدف حضور مؤثر شرکت مس در نخستین «همایش فلزات غیر‌آهنی ایران و فناوری وابسته» صبح امروز در محل شرکت مس برگزار شد.

به گزارش نيسيكو به نقل از مس پرس، این همایش با هدف بررسی فرصت‌ها و تهدیدات پیش‌روی صنایع غیر آهنی و همچنین اثرگذاری بر این صنایع  با ابتکار موسسه «دنیای اقتصاد» در 10 و 11 مهرماه سال جاری، در تهران برگزار می‌شود.

 در این جلسه که برای هم‌اندیشی و تعیین محتوای قابل ارائه در همایش برگزار شد، مهندس «محمدرضا بنی‌اسدی‌راد» مدیرعامل شرکت مس به بررسی موضوعات مهم در شرایط کنونی صنعت مس و چالش‌های پیش روی این صنعت پرداخت.
مهندس بنی‌اسدی‌راد ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری نخستین همایش فلزات غیر‌آهنی ایران گفت: با توجه به این‌که مس دارای حوزه بسیار گسترده‌ای است و نقش مهمی در حوزه‌های مختلف مهندسی، عمرانی و حتی پزشکی دارد شرکت مس در این همایش حضور مؤثری خواهد داشت تا درنهایت به یک اثرگذاری مثبت در این حوزه دست‌یابیم.
به گفته مدیرعامل شرکت مس حوزه معادن کوچک مس، اکتشاف کانسارهای عمیق، تولید اسید سولفوریک و نقش آن در صنعت و محیط زیست، حضور شرکت‌های دانش بنیان در صنعت مس و کاربردهای مس در پزشکی و تولید تجهیزات پزشکی از حوزه‌هایی است که می‌توان در نخستین همایش فلزات غیر آهنی به آن پرداخت تا به درستی نقش و جایگاه صنعت مس کشور تبیین شود و شرایط پیشرفت این صنعت با نظرات متخصصان و کارشناسان این صنعت فراهم شود.
در بخش دیگری از این جلسه، «علیرضا بختیاری» مدیر مسئول روزنامه دنیای اقتصاد با تاکید بر این‌که این به دنبال اثرگذاری مثبت بر صنایع غیر آهنی کشور است گفت: تلاش ما این است تا این همایش‌ها با رویکردی درست برگزار شود تا علاوه بر اثر بخشی مثبت بر صنایع جلوی بسیاری از تصمیم‌های نادرست و غیرکارشناسی گرفته شود.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1398 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته