کد خبر: 594/ ١٥:٢٧ - دوشنبه ١ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 594
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار
در آخرین روز معاملاتی تیرماه رقم خورد
پیشتازی مس کاتد «فملی» در بورس کالا
 
دیروز (یکشنبه 31‌تیرماه) بیشترین ارزش معاملات تالار محصولات صنعتی به «مس کاتد» شرکت ملی صنایع مس ایران به میزان حدودی 29.5میلیارد تومان تعلق گرفت.

به گزارش نيسيكو به نقل از  مس پرس، تالارهای مختلف بورس کالای ایران در مجموع ارزشی حدود 160.3‌میلیارد تومان داشتند. این معاملات در 144 قرارداد منعقد شدند؛ از این میزان حدود 152‌میلیارد تومان آن به رینگ داخلی تعلق گرفت. تالار محصولات صنعتی نیز بیشترین ارزش معاملات دیروز را در حدود 120.7 میلیارد تومان به خود اختصاص داد. بیشترین ارزش معاملات روز گذشته تالار نقره‌ای به «مس کاتد» شرکت ملی صنایع مس ایران (فملی) به میزان حدودی 29.5‌میلیارد تومان تعلق گرفت. این محصول به قیمت کیلویی 29‌هزار و 31 تومان با 10‌درصد رقابت نسبت به قیمت پایه فروخته شد. علاوه بر این، «مس مفتول» شرکت مس دیگر محصول پر معامله این تالار در روز پایانی تیرماه بود. این محصول نیز با قیمت کیلویی 30‌هزار و 81‌تومان با رقابت 10درصدی نسبت به قیمت پایه در حجم 1000 تن فروخته شد.
بر اساس این گزارش، تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا نیز در روز گذشته معامله یک‌هزار و 145‌تن مس مفتول، دو هزار تن مس کاتد و 500 تن مس کم‌عیار را تجربه کرد.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1396 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته