کد خبر: 1488/ ١٥:٤٦ - يکشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1488
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار
با حکم مهندس بنی‌اسدی‌راد صورت گرفت
انتصاب معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت مس
 
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، مهندس آرمان حسنی را به سمت معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت مس منصوب کرد.

به گزارش نيسيكو، مهندس محمدرضا بنی‌اسدی‌راد مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران طی حکمی، مهندس آرمان حسنی را به سمت معاون منابع انسانی و امور اجتماعی منصوب کرد.
در حکم مدیرعامل شرکت مس آمده است: «نظر به سوابق ارزشمند، تعهد و تخصص جنابعالی، به موجب این حکم به‌عنوان معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت ملی صنایع مس ایران منصوب می‌گردید. ضروری است با سرلوحه قراردادن راهبرد تفکر، توکل و تلاش در انجام امور محوله و به‌کارگیری نیروهای کاردان، متعهد و کارآمد و با سازماندهی هوشمندانه تمام امکانات و استفاده صحیح و بهینه از منابع به‌همراه برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند، نسبت به انجام وظایف مورد انتظار، مجدانه کوشش نمایید».
بر اساس این گزارش، مهندس آرمان حسنی معاون جدید منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت مس، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی صنایع (گرایش تکنولوژی صنعتی) و کارشناس ارشد رشته مدیریت صنعتی‌-‌سیستم‌های اطلاعاتی است و پیش از سال 1377 در سمت‌های کارشناس تشکیلات،سرپرست دبیرخانه الکترونیک، رئیس تشکیلات و بهبود روش‌ها و مدیر منابع انسانی و تشکیلات سازمانی شرکت ملی صنایع مس ایران (88 تاکنون)، مشغول به فعالیت بوده است.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1396 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته