کد خبر: 548/ ٢٣:٢٨ - دوشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 548
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار
در هفدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کننده؛
گواهی‌نامه ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان به مس اهدا شد
 
هفدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کننده، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد. شرکت ملی صنایع مس ایران در این همایش، گواهی‌نامه ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را کسب کرد.

در این همایش که نهم اسفندماه در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد، از 132 شرکت منتخب در حوزه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان با تندیس و گواهی‌نامه تقدیر شد. شرکت ملی صنایع مس ایران نیز در این همایش توانست گواهی‌نامۀ ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت کند و واحد برتر در این زمینه در سال 1396 معرفی شود.

در این همایش «محمد شریعتمداری»، با تأکید بر این‌که سال 1397 سال بهتری برای بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری خواهد بود، گفت: «یکی از نیازهای اساسی ما نوسازی واحدهای تولیدی است و با توجه به نرخ سود تسهیلات، این امکان برای ما وجود ندارد اما در بودجه سال آینده 32هزار میلیارد تومان برای ایجاد واحدهای صنعتی صادرات‌گرا و نوسازی آن‌ها مشخص شده است.»

«سیدمحمود نوابی»، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان نیز با اشاره به این‌که هفدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بدون دریافت ریالی برگزار شد و جنبه انتفاعی ندارد، گفت: «سخت‌گیری در اجرای ضوابط در دستور کار ما است و تلاش می‌کنیم برترین‌ها در این همایش شرکت کنند.» او افزود: «بنگاه‌ها باید حامی حقوق مصرف‌کنندگان باشند زیرا در غیر این صورت محکوم به فنا هستند.»

ارزیابی شرکت‌های برتر در زمینه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از میان 793 شرکت متقاضی در 18 جلسه کمیته فنی و 5 جلسه شورای عالی اعطای گواهی‌نامه و تندیس، به انجام رسیده است. همچنین، از 132 شرکت منتخب در این همایش، 52 شرکت شامل حوزۀ کالاهای فلزی و معدنی، 17 شرکت کالاهای غیرفلزی، 22 شرکت خدمات، 12 شرکت محصولات کشاورزی و مواد غذایی، 12 شرکت محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی و 17 شرکت شبکه‌های توزیعی و اقتصادی بودند.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1396 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته